UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale wy macie ból d**y że raz w tygodniu nie będziecie mogli się szwędać po marketach. Nawet w wielu lewackich krajach są niedziele bez handlu lub skrócone godziny pracy, i jakoś tam nikt nie ma z tym problemu.

Vghjk