UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Np. - Bzdury i kompletna nieznajomość realiów "normalnych krajów"- spróbuj coś np. w Szkocji w niedzielę w korpo-sklepach kupić, albo np. alkohol po 22-giej (codziennie:)Neoliberalnej głuPOcie, pazerności i wyzyskowi pracowniczemu trzeba w końcu POstawić tamę i szlus. Kapitaluchy - a jak się nie POdoba, to droga wolna: - Niedziela 6 rano, dobierajcie się w pary, albo i nawet burżujo-zesPOły, i - do roboty!!1 xd #SocRev
RobertKoliński