UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To Pani zdanie, że ludzie powinni odpoczywać w niedzielę i chce mi to Pani siłą narzucić. W mojej religii sobota jest dniem odpoczynku i ja nie chcę tego Pani siłą narzucać. Widzi Pani różnicę? "i jakoś ludzie sobie radzą"jest też kraj, w którym ludzie muszą jeść trawę z głodu i też "jakoś sobie radzą"i kraje, w których dzieci muszą pracować Proszę zatem, aby Pani również przeszła na dietę trawową, ale mi dała jeść, co chcę. O to, żeby Pani dzieci i wnuki zamiast się uczyć i bawić musiały harować, żeby "jakoś sobie radzić"prosić nie będę, bo mi sumienie nie pozwala, ale wnioskuję, że dla Pani nie jest to również żaden problem i niedługo będzie nam to Pani również narzucała siłą.