UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz tylko w koszmarnie drogich osiedlowych sklepikach ze starym marnym towarem cokolwiek kupisz. Normalności w tym kraju nie będzie już nigdy? Zagłosuję na partię, która rozwiąże konkordat i sprowadzi polski kler na ziemię. Komu na tym zależy, komu.