UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rację ma oczywiście pani Dorota i ustawodawca, którzy rozumieją doskonale, że kapitaluch-wyzyskiwacz jeśli chce się dorabiać jeszcze w niedzielę cudzym kosztem, to niech bierze zadek w troki i sam do tej roboty POgina, roszczeniowiec taki i neoliberalna patologia. Pan Błażej natomiast - o ile nie jest to POstać wymyślona, bowiem poglądy tak archaiczne to tylko na wykopaliskach i w Orgio Szuris jeszcze tylko dziś funkcjonują - kompletnie stracił POczucie rzeczywistości, ale również rozum oraz godność człowieka, namawiając do tyrania bez wytchnienia i dorabiania złodziejskiego kapitału kosztem życia własnego i rodzin. Uśmiałem się oczywiście setnie z jego metody walki z inflacją również:)#TaxTheRich!
RobertKoliński