UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - Ot i wyszło czemu miałaby służyć kolei nadzalewowa wywozeniu ludzi w bydlęcych wagonach jak za waszych czasów co lewaczku? Nie doczekanie twoje powiadam Ci że jako pierwszy pojedziesz Oj pojedziesz daleko daleko a tam nikt zasiłku nie da ani browca na kreskę
Niszczlewactwo