UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Neoliberalna patologia, ratuszowa bezmyślność i urbanistyczna głupota, a do tego zwykła pazerność władz tej spółdzielni mieszkaniowej, wołają tu o POmstę do nieba. Na tym przykładzie i załączonym przez Redakcję obrazku widzicie dziś, droga młodzieży i wy, post-styropianowe obłoki kurzawy, niekwestionowaną wyższość socjalistycznego planowania i dbałości o komfort klasy robotniczo-ludowej, vs kapitalistyczne zwyrodnialstwo, oligarchiczne barbarzyństwo i drobnomieszczańskie pazerniactwo na hajs rządzących dziś Elblągiem, hm, nie-ludzi. To jest po prostu beton. [Miast sarmackie odziać szaty: - Kosy na sztorc! Kumy, chwaty!] #KoniecEryDziadocenu!
RobertKoliński