UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

już widzę jak uczą swoje "bombelki"jeździć, przecież oni sami ledwo się z wozu drabiniastego przesiedli. .. to będzie dramat. .. połowa ze wsi nie używa kierunkowskazów, przekracza nagminnie prędkość, nie potrafi parkować (parkowanie z linią między kołami jest u nich normą - w końcu przy stodole jest dużo miejsca. .. ), nie wie co to zasada prawej stromy, ani nie zna znaków. Zobaczcie co się dzieje jak nie działa sygnalizacja świetlna rano. ..

krytycznym okiem