UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czas w koncu to zmienic bo ten archiczny kurs nadaje się do du. .. .y! W innych krajach juz dawno ma to ręce i nogi, rodzic ma prawo jezdzic i uczyc, nakleja na szybę oznakowanie i uczy! Tu ani fachowej nauki jazdy się nie nauczysz, 10 razy cię obleją i robią kasę! Panstwo w panstwie! Czas zmienic wszystkie archaizmy i wymienic towarzystwo archaiczne wszędzie!