UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak przeczytałem po raz pierwszy o tym że zamierzają budować napisałem, aby kupili u dewelopera 60 mieszkań. Wtedy M2 kosztował około 5000 zł co dawało kwotę za 60 mieszkań po 50m2 15 milionów. Ludzie właśnie odbierali by mieszkania. .. .Ale wtedy mnie zhejtowano. .. .To czekajcie dalej. ..

Tak jest