UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hmm myślą, że jak ogłoszą kolejny przetarg to ktoś zejdzie z ceny 5 milionów? To może niech ogłoszą 10 przetargów to może ktoś to zbuduje za 8 milionów. .. Zadziwia mnie myślenie urzędników. .. Kasy trzeba dołożyć a nie przetargi ogłaszać

Elblagpieknemiasto