UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak zazdrościcie tych ZBK-owskich mieszkań? Ciekawe kto z Was, tak naprawdę chciałby w nich mieszkać? Kamienice przeszło 100-letnie, bez ciepłej wody, centralnego ogrzewania, kible na klatce schodowej. .. itd. z czynszem za kilkaset złotych. .. Naprawdę jest czego zazdrościć. .. ech.
Renek