UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pod ostatnim artykułem o tych blokach pisałem, że nie będziemy komu tego budować za te pieniądze. .. W czasach rozdmuchanej bańki mieszkaniowej, szalejącej inflacji i tego że dla większości przeciętnych "Kowalskich"mieszkanie to pozornie najlepsza inwestycja. ..

NiePrawyAleSprawiedliwy-