UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak widać, to komentujących nie stać nawet na zakup ogródka działkowego ale komentują cos o czym pojęcia nie mają. Taki trolek siedzi i klepie w klawiatrurkę aby klepać. Baranie jeden z drugim, przyjdź, kup, zainwestuj i komentuj głupio bo widzę że dwóch z was cały czas notorycznie p... do tego co miasto na przetarg wystawia.