UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy zaczniecie używać mózgu? Wyjdziecie na ulice i pogonicię te warchlaki od koryta? Czemu ludzie za granicą wykonują te same czynności co my a mają płacone wielokroć lepiej niż w polsce? czemu płacimy tak wysokie podatki, opłaty itd. ?

Fer