UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

czekajcie ludzie aż wam pisokomuna wybuduje mieszkania, czekajcie w spokoju oglądając tvpislam, a jak już nabudują to osiedla w nich dziecioroba na zasiłkach na których utrzyma to wy charujecie, tak działa ten system,

Yjbv