UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podobno przerzucają wojska z granicy z Chinami. Dziwne że MON jeszcze wezwań do rezerwy nie wysyła. Hiszpanie i Duńczycy też wysłali swoje wojska. Anglicy wysłali kilka samolotów z bronią dla Ukrainy. .. Coś się z tego wykluje ?

3 światowa