UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Komunikacja miejska w tym mieście zamiast się rozwijać to się cofa. Wprowadzają nowe bilety, ale po co i dla kogo. Coraz mniej ludzi korzysta z komunikacji, bo prędzej na piechotę się dojdzie niż doczeka na autobus. Żeby autobus jeździł raz, dwa razy na godzinę. Przecież to jest śmieszne. Dla kogo oni wprowadzili te zmiany, bo raczej nie dla mieszkańców.
Rozżalony