UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żadna tam modrzewina - budować drugi jako przedluzenie alei 1000-lecia bo to wyspa intensywnie zagospodarowywana będzie w najbliższych latach (a bez mostu żaden inwestor nie wejdzie na wyspę i dalej będzie wtedy świecila pustkami)

Tak dla wyspy spichrzów