UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kolego powyzej naucz sie najpierw prawidlowej pisowni a dopiero porozmawiamy o mojej inteligencji i guscie niestety nie orseyowskim....Artykul jest malo logiczny i swiadczy o ograniczonej wiedzy osoby go piszacej.Pozdrawiam

x