UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby nasz znienawidzony "nierząd"poszedł za przykładem Łukaszenki z roku 2020 i nie zgodził się na kofidowy cyrk na kółkach (w wyniku którego niepotrzebnie zmarło 100tys. obywateli, którym odmówiono opieki medycznej oraz w wyniku którego splajtowała całą masa firm, nie mówiąc o samobójstwach ludzi postawionych znienacka pod ścianą)- to proponowane zmiany miałyby jedynie charakter kosmetyczny. Gdzie była wtedy Lewica? Ach, no tak - opowiadała się za segregacją sanitarną. Wszystko jasne. Hipokryci.
ernest