UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Marta Lempart już pokazała, że nie o prawa kobiet chodzi. Jak potraktowała sprzątaczkę. Nie dość, że zniszczyła czyjąś ciężką pracę to jeszcze nie chciała posprzątać po sobie. Gdyby Marta Lempart mi takie coś zrobiła to jakby ode mnie z liścia dostała