UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@dyzio - A te minusy to co mają znaczyć ? Że nie ma drożyzny ?! Że nie ma największej w tym stuleciu inflacji ?! Że to nie "mejzy"i "misiewicze"okradają państwo ? Że nie funkcjonariusze pissowscy zarabiali miliony na maseczkach, respiratorach i czym tylko się dało ?! Mam zrobić listę pissowskich walów ?! Stron w Internecie by zabrakło żeby to wszystko się zmieściło. Kilkadziesiąt milionów na komisję smoleńską macierewicza. Jest raport ? A pissowskie Trolle minusik - bo jak się należy do dojnej zmiany i kradnie - to trzeba zrobić wszystko żeby obronić synekury, by móc dalej kraść. ..
dyzio