UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Problem portu ???!!!! A ja poszedłem dziś zrobić zakupy. Tu będzie niestety reklama produktu. Masło Sobik w osełce 300 gram. W ubiegłym tygodniu płaciłem 8,50 zł. Dziś 12,50 !!!! Sprawdziłem jeszcze w dwóch sklepach w pobliżu - to samo ! Szokująca galopada cen !!! Trzeba natychmiast podziękować temu nieRZĄDOWI. Skrót PiS - to nie Prawo i Sprawiedliwość. To Pieniądze i Stanowiska - dla swoich !!!
dyzio