UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
W takim razie potrzebny drugi wiadukt, a ze w ciagu Malborskiej nie pasuje, to moze z Piaskowej mozna pociagnac. W przeciwnym razie juz widze te korki, ktore juz teraz przy zamknietych szlabanach blokuja cala ulice az do Czerniakowskiej. Swoja droga b..z szlabanami jak byl, tak jest. Zamykaja juz z 10minut przed przejazdem pociagu i otwieraja tak samo pozno po jego przejechaniu. Dlaczego szlabany sa zamykane tyle czasu przed nadjezdzajacym pociagiem, a otwierane na Malborskiej dopiero jak pociag zatrzyma sie na dworcu, a na Lotniczej, dopiero gdy juz dawno minie przejazd przy Malborskiej kierujac sie w strone Malborka?!Po kiego tak dlugo sa zamkniete?!Maja kamery na przejazdach, wiec chyba widac, ze pociag przejechal, wiec mozna otworzyc od razu gdy zjedzie ostatni wagon z przejazdu!Czy ktos z nieporadnych interweniowal cos w tym temacie?Pewnie nie, bo to nie ich podworko. Wazne, ze pod katedra woda stoi na chodniku.
!?!