UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze, że miasto tam przebuduje drogi. Dziś drogi są w złym stanie i za wąskie. Miejsca postojowe tam są ogólnodostępne. Przynajmniej nie będzie wstydu, w takim miejscu powinien być porządek. Popieram.

Mieszkanka,