UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przy czołgu jest trochę trawnika, tabliczka informacyjna o zakazie załatwiania się psów, przychodzą na ten trawnik ludzie z psami, żeby tylko tu, pieski się odsrały, albo na chodniku, a potem powrót do siebie, gdzie też jest trawnik, ale to jest mój trawnik i tu się nie sra, może trochę więcej kontroli w tym rejonie, prosimy

asio