UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak- mam psa, tak- sprzątam po nim, tak-wkurza mnie strasznie, gdy psie kupy leżą na chodnikach, oraz duże rasy psów puszczone bez smyczy i kagańca. Tak-mój pies lubi pobiegać przez chwilę z biegaczami, ale nigdy nie obszczekał ani nie zaatakował. Tak-szczeka bardzo na tzw. "kloszardów", pijaków oraz chuliganów zachowujących się nagannie. Reasumując: dla jednych mój pies jest "słodziakiem", a dla innych "zagrożeniem". Ok, to przecież zwierzę z zębami i zawsze mam to na uwadze, mimo, iż jest mały. Pozdrawiam zdrowomyślących; )