UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przy czołgu jest trochę trawnika, jest tabliczka o zakazie załatwiania się psów, a mimo zakazu psy robią nie tylko na trawnik ale i na chodnik, zero reakcji właściciela, nikt g..swojego pieska nie zbiera, szkoda, że właściciel pieska nie wdepnie na taką minę

Asio