UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A najlepiej niech każdy pilnuje siebie we wszelkich miejscach publicznych i nie śmieci, sprząta po piesku, pilnuje swoich pociech, i niech nie myśli, że wszystko mu się należy. I wtedy nie bedzie trzeba pisać do gazet, bo ktoś nie lubi zwierząt i oczerniać wszystkich psów, że są potworami czyhajacymi na czyjąś nogę lub życie. Życzę miłości do bliźniego i wyrozumiałości.
takiezycie