UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A byliście w Bażantarni? Jest tablica - "Trzymaj psa na smyczy". No to polecam przejść sie na Green Velo czy inny szlak. Zero Straży miejskiej. Ludzie biegają, jeżdżą, uprawiaja sporty, a igonranci puszczają peiski luzem stresując korzystająych i jeszcze pyskuja, gdy im się zwraca uwagę. Co to ma być? Ważniejszy jest pies czy czlowiek? Czemu redakcaj się nie przejdzie i nie porobi zdjęć albo nie spyta ludzi czemu nie stosują się do zakazu?

Niedzielny turysta