UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bezwzględnie powinny włączyć się władze miasta, bo jest to problem istniejący od lat. Po pierwsze: akcja informacyjna mówiąca o obowiązkach właścicieli psów, jak i karach za nieprzestrzeganie, ustawienie koszy na psie odchody i ich opróżnianie przez służby miejskie, zakup na początek akcesoriów dla posiadaczy psów do zbierania odchodów. Jest to proces, ale kiedyś go trzeba zacząć. Może autor listu skierowalby go, skoro jest już gotowy, do Rady Miejskiej, bo inaczej skończy się na. ponarzekaniu.