UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
SM ma mnóstwo innych ważnych zadań do wypełnienia. .. pan prezydent Wróblewski to wie i dlatego SM w Elblągu ma święty spokój. Parkowanie na trawnikach, żaden problem. .. Śmiecenie. .. nie szkodzi. Nikt nie sprząta po swoim pupilu. .. będzie trawa lepiej rosła. Pupil biega sobie bez smyczy i kagańca. .. znaczy dobrze ułożony i nikogo nigdy jeszcze nie pogryzł. .. Ważne, że w SM wypłatę dostają regularnie. To dzielni ludzie każdego dnia narażają swe życie i zdrowie by mieszkańcom Elbląga żyło się lepiej i bezpieczniej. zAment.
GłębokaMyśl