UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

SM ma mnóstwo innych ważnych zadań do wypełnienia. .. pan prezydent Wróblewski to wie i dlatego SM w Elblągu ma święty spokój. Parkowanie na trawnikach, żaden problem. .. Śmiecenie. .. nie szkodzi. Nikt nie sprząta po swoim pupilu. .. będzie trawa lepiej rosła. Pupil biega sobie bez smyczy i kagańca. .. znaczy dobrze ułożony i nikogo nigdy jeszcze nie pogryzł. .. Ważne, że w SM wypłatę dostają regularnie. To dzielni ludzie każdego dnia narażają swe życie i zdrowie by mieszkańcom Elbląga żyło się lepiej i bezpieczniej. zAment.

GłębokaMyśl