UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgadzam się z Panem Markiem - codziennie spotykam spacerujących z psami, którzy udają, że nie widzą jak ich pupil robi na trawnik/ chodnik przed blokiem sąsiada - u mnie pod blokiem na Traugutta notorycznie trzeba omijać tzw. miny. I jest tak jak ktoś już napisał w komentarzach- ośmiel się zwrócić uwagę właścicielowi psa, to jeszcze zostaniesz w najlepszym razie tylko zwyzywany. Szkoda gadać.

G78