UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przepisy są jasne. Spacer zawsze na smyczy. Jak chcesz psa puścić wolno to tylko na swoim ogrodzie/działce. Nie stać cię? To smycz. Mój pies nie jest największy a smycz zawsze jest grana. Tym większy mam nerw jak nabywa psa rasy niebezpiecznej, tylko po to, żeby pokazać jakim jest kozakiem. A problemy behawioralne z daleka widoczne i u psa, i u właściciela. A jak przychodzi co do czego to niestety idzie w ruch gaz. Pies agresor idzie jako pierwszy, zwykle później "właściciel"na uspokojenie i trzymanie rąk/nóg przy sobie. Takie czasy, że do niektórych przemawia tylko argument siły SHU.

maj-jatenko