UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wyrzucajcie właścicieli psów do jednego wora. Osobiście sprzątam po swoich psach z żoną, niestety buty trzeba często myć, bo po drodze do dzieła swojego pieska muszę wdepnąć w 3 bomby pozostawione przez brudasów. Należy zacząć lepić mandaty i przeglądać kamery pod tym kątem. Nigdy w życiu nie słyszałem żeby ktoś dostał mandat za niesprzątanie po swoim psie.

Pat