UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pan który natknął portel do napisania tego artykółu mówi że od niedawna mieszka w Elbkągu. Ja mieszkam w Elblągu od urodzenia czyli 50 lat i jakoś mam inne odczucia. Jeżdżę na rowerze, bardzo dużo spaceruję po mieście i ogólnie jestem aktywny. Jakoś nie zdażyło mi się wdepnąć w psią "kupę"ani żaden pies mnie nie gonił, myślę więc że albo ten artykół został napisany dla napisania albo żyjemy w dwóch różnych Elblągach.