UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się w 100% z Panem. Mam małego pieska (nigdy nie chodzi bez smyczy)i na Dolinkę nie chodzę już od bardzo dawna, ponieważ nie raz leciał na nas wielki pies, a właściciel tylko go wolał - bezskutecznie. To samo jest przy terenie PWSZ. Ludzie notorycznie puszczają psy luzem, nie da się przejść. Jestem za zwiększeniem patroli straży miejskiej.
DogLover