UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgadzam się z autorem artykułu. W naszym mieście jest bardzo duży problem z tym zjawiskiem. Dotyczy on nie tylko tego, że psie odchody są pozostawione niemal wszędzie i trzeba je omijać. Bardzo często psy są wypuszczane luzem (nawet te duże), bez smyczy, bez kagańca. Często nie można spokojnie przejść żeby nie zostać oszczekanym. Ostatnio nawet w tramwaju widziałem człowieka z wielkim labradorem bez kagańca (wbrew regulaminowi). Oczywiście zwierzęta są wspaniałe, pies potrafi być najlepszym przyjacielem człowieka, ale właściciele nie mogą zapominać o swoich obowiązkach.

Tomasz07