UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja jako biegacz "kocham"te pieski. Im mniejszy tym bardziej jazgoczący. Ludzie zrozumcie, że nie życzę sobie żeby jakiś obszczymur na mnie szczekał i leciał za mną. w Elblągu jest to problem i to duży, a właściciele olewają sprawę i pukają się w głowę o co mi chodzi.

zett11