UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
słupowa inwestycja jak wszystko w eg, nikt kto ma mózg nie wycina drzew w lesie żeby tam wybudować solary, ciekawe ile na tą spółkę pójdzie dotacji i różnych takich a cena prądu się zmieni. .. na wyższą, takie to inwestycje, przecież logiczne że firma jaka tam by nie była chce na tym zarobić czyli sprzedać jak najdrożej bo +- koszty itd a panów u władzy co im dobrze jest w sondażach to nie obchodzi, najwyżej wezmą sobie podwyżkę 8000zł bo mogą bo im się należy a polaczki niech płacą, tak gospodarują kolesie'89,ale przecież ludziom się podoba i jest fajnie, no to fajnie :D skoro tak to macie :D
00000000000007