UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym mieście nie ma żadnej polityki ciepłowniczej. Kto rano wstaje, ten podpuszcza elbląski lud. EKO, EPEC, farmy, doradcy z Gdańska, co się stało z "projektami"ILF po ponad 100 tys. każdy- już zmielone ? Z każdej strony haracz na elblążan. I tolerancja właścicieli. Prezesie spółki lub ta pani z gdańska, prawdopodobnie za 15 tys. miesięcznie; jaki jest stan finansów na dzisiaj, ile będą kosztowały "inwestycje", ile odłożono na nie, ile przewidywane dotacje, ile i skąd kredyty? Jakie są przewidywania paliwowe? A na końcu, o ile wzrośnie cena ciepła. 120-130 złotych w 2025 za GJ to pewne.

Ściema