UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten skromny zwiastun budowy pokazuje jak dużym błędem było zaniechanie budowy własnej elektrociepłowni o dużej mocy. Jeżeli takie bzdzidło będzie w stanie oprócz ciepła wyprodukować energię elektryczną umożliwiającą zasilenie 37 000tys. odbiorców to elektrociepłownia o dużo większej mocy umożliwiła by zasilanie wszystkich mieszkańców. Ciepło miejskie i miejski prąd dla ludzi. Ale EKO mogło by pójść z torbami. Zwolnić to można z dnia na dzień 200 osób w szwalni ale budżet i Skarb Państwa jest pod ochroną. EKO na zawsze w Elblągu i to oni kasują za wyprodukowany prąd i ciepło.
Cz