UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Yujn - W rachunkach zapłacimy za dwie elektrociepłownie dwa zarządy i ich fanaberie. Dalej będą nas mamić obniżeniem cen które przy gazie i kredytach będą bajką którą wciskał prezydent spełniający obietnice wyłącznie w układach partyjnych.