UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzień dobry, 12 miesięcy to bardzo mało czasu, do tego wystarczy dobra Polska zima i już wszystko pozamiatane. Myślę i wiem dokładnie, że powinno być to 18 miesięcy by skończyć w terminie bez kar umownych. Brak odpowiedniej kadry, pracowników i materiałów budowlanych na rynku wszystkie plany zniweczy a do tego dochodzi brak cementu na rynku. Mimo wszystko życzę powodzenia w zamierzeniu. Pozdrawiam serdecznie, były elblążanin.
Loku 77