UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakkolwiek nie zgadzam się z tow. Kolińskim w 99,9% spraw, to tutaj żeby być w zgodzie z samym sobą muszę przemówić tym samym głosem, co on. Elblążuki - co z wami?! Ten projekt to porażka i kicz (jak całe tego typu budownictwo)! No i co z waszą pamięcią - jeszcze ten rok czy dwa temu, gdy pomysł postawienia biurowca na Wyspie Spichrzów dopiero majaczył na horyzoncie, wszyscy krzyczeliście "nie chcemy tego", "nie dla biurowca"itp. - sami sobie wyszukajcie newsów z tamtego czasu i komentarzy pod nimi. A teraz się okazuje, wszyscy nagle zachwyceni, bo inwestor pokazał wizualizację - taka piękna, hamerykańska, nowoczesna, no jak w Gdańsku normalnie! Gdyby pomysłodawca "garażowca"nie zrobił falstartu i nie wycofał się tak szybko z projektu, tylko odpowiednio ładnie ten swój produkt opakował, pogadał coś o nowoczesnym projekcie i "łączeniu starego z nowym"i umiejętnie zagrał waszym kompleksie wobec Gdańska - to ten garażowiec też byście pokochali i nagle okazałoby się, że "nie nie, my od początku chcieliśmy tego jakże pięknego garażowca, od zawsze nam się podobał". Teraz gość może sobie pluć w brodę, że tak szybko dał za wygraną. Elblążukowi jak widać można sprzedać wszystko - wystarczy ładne opakowanie. Można was gotować jak żabę!

Prus