UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja taksamo bym postąpił :) jesli gumisie niemają wydruku z fotoradaru z rejstracją auta to nie mają podstawy do wystawienia mandatu (a prawdopodobnie złapali go na przysłowiową suszarkę) niech udowodnią że ten pomiar należał do kierowcy Vento a nie do jakiegoś innego poprzedniego rajdowcy :). Pozdrawiam wszystkich łamiących przepisy :)

kierowca bombowca