UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ale afera wielka! tam jest codziennie multum takich kierowcow co lubia sobie posmigac z duza predkoscia!! a ze policja zlapala akurat tego jednego ( swoja droga z wielkim trudem pewnie ) to juz wielka afere sie z tego robi! jechal to jechal jego auto no i jego zycie!!!
kierowca