UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja proponuje zrobić kocioł na plastik. .. .i palić w nim tym co się spaliło w Gronowie. .. WIOS czy jaka tam insynuacja wydała raport że to nie jest szkodliwe i toskyczne skoro tak to po co przepłacać za jakiś gaz od Rosjan. .. .palmy foliowymi śmieciami z Gronowa i plastikowymi zderzakami od Korkucia i git.
ekolog