UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli Energa nie może palić węglem, to jakim cudem EPEC używa kotłów węglowych? Nie ma odważnych, żeby to zamknąć? I kiedy któryś z kilkunastu planów budowy miejskiej elektrociepłowni będzie realizowany? Przecież z wyliczeń ekspertów energia z nich miała być znacznie tańsza.
entuzjasta